30.11.12

La loba

O jei la loba prabiltų...

Neretai gali būti sunku išskirti visus dvasinius aspektus, ypač jei kai kurios tendencijos bei impulsai mums atrodo nepriimtini, atstumiantys. Pamilti nepatrauklius savo pačių bruožus - tai tikras išbandymas, nė kiek ne menkesnis už mitų herojų atliktus žygdarbius. 

Kartais baiminamės, jog daugelio dvasinių aspektų buvimas mumyse gali pasirodyti besąs psichinės ligos požymis. Taip, dvasios ligoniai irgi junta savyje daugelį atskirų asmenybių, su kuriomis jie arba gyvai tapatinasi, arba aršiai kovoja; tuo tarpu visiškai sveikas žmogus reaguoja į savo viduje esančias skirtingas asmenybes ramiai ir protingai. Tikslingai jas panaudodamas, žmogus dvasiškai turtėja ir klesti.

(Estes, Clarissa Pinkola. "Bėgančios su vilkais", 554p.)

Tokia yra susitelkimo ir kūrybos prigimtis. Jeigu pametėte savo tikslą, nesiblaškykite, o tūnokite ramiai. Paimkite į glėbį idėją ir švelniai, iš lengvo ją sūpuokite. Dalį jos pasilikite, o kitą dalį išmeskite - ir pamatysite, ji pati atsinaujins. Nieko daugiau nereikia daryti.

(Estes, Clarissa Pinkola. "Bėgančios su vilkais", 430p.)

... vienatvės prasmė - būti tik su savimi, išgyventi savo vientisumą, pajusti būties pilnatvę. Tai puikus vaistas nuo išsekimo...

(Estes, Clarissa Pinkola. "Bėgančios su vilkais", 377p.)

Iš meilės nesutiktiems vilkams ir...:

Sia

Oh land

1 komentaras:

  1. Uztaginau http://arcangelgirl.blogspot.gr/2012/12/uztaginta.html

    AtsakytiPanaikinti