4.9.12

Punktas "jūra" - checked


Esu tipiška, seno sukirpimo lietuvaitė, negaliu be jūros... dar be kavos su pienu, su savin visada turiu turėti skaitymo, tam atvejui jei kur užstrigčiau, pvz.,lifte...nors didžiai abejoju, ar jis man ten padėtų, bet dėl viso pikto :)) "O gal prireiks" - baisus įprotis. Kaip sakomas įpratimas baisiau už prigimimą, jų per gyvenimą tiek prisirankioji...

Pirmiausia prie jūros pasitiko visas pasipuošęs, dailus vikšras, ne vikšrelis. Gal po dienos kitos jis tapo didelių spalvotu drugeliu ir gyveno tik dieną, bet gal labai prasmingą. O dar sakoma: "kas gimė šliaužioti, niekada neskraidys". Manau, kad vikšro gyvenimo tikslas yra skraidyti ir tai labai gražus tikslas, kad ir vienai dienai :)


Jūra jūrai, bet negaliu ir be socialinių urbanistinių patyrinėjimų.
Pirma stotelė - "Kitchen". Vieta - beveik Nidos centras, vakare turėtų atsiverti romantiškas Kuršių marių vaizdas nuo trečiame aukšte esančios terasos. Idėja pagirtina, meniu kuklus apimtimi, laaabai nekuklus kainomis ir dar labai kuklus maisto kiekiu lekštėje, et... Kažkada skaičiaa ese-straisniuką, kad žmonės šiame laikmetyje pradeda maitintis molekulėmis - aš labai nešiuolaikiška... :)


LESIKLĖLĖ :)Epizodas iš nidinio "In Vino". Šis variantas visada neblogas. Mėgstu paskaitinėti jų meniu, šiaip paskaitymams :)
Ir tračia stotelė, kurioje apsitodavome dažniausiai, ant jūros kranto esnatis kupolėlis su ne itin originaliu pavadinimu, bet čia tai niekam nerūpi - jauku net ir per lietų. Labai norėjau "Beach Bar" aplankyti sutemus, bet jau neteko apturėti šio malonumo...


Naujas lankytinas portalas - http://www.neringa360.lt :)

Šių metų to do list'e prie jūros dedu pliusiuką, šiek tiek įkvėpta... visada galėtų būti ir daugiau :))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą