3.10.11

Konkursas! Wuhu :)

Pranešu visiems norintiems dalyvauti...Bibliotekoje vyksta konkursas...ir jis susijęs su mada, stiliumi, skudurėliais ir kitomis smagybėmis. Kviečiu prisijungti ir keisti knygomis apsuptų moteriškaičių kasdienybę. Pati dalyvaučiau, bet negaliu :))) bais norėčiau aš suknytės iš "Komodos" ir niekučių iš "Replique Boutique", bet deja... užtat rekomenduoju ir Jums patariu nesnausti. Konkursas vysk tik iki Spalio 30 d. Ar kada nors atkreipėte dėmesį, kaip atrodo Jus aptarnaujanti bibliotekininkė ir kokie stereotipai apie ją vyrauja? Turbūt dažniausiai įsivaizduojate bibliotekininkę su akinukais juodais rėmeliais, baltasis marškinėliais, sijonu žemiau kelių, santūri šukuosena. Ar toks įvaizdis gajus ir šiandien? Kokias bibliotekininkes norėtumėte matyti?

Ruduo – tinkamiausias laikas aprengti bibliotekininkes naujais drabužiais. Sukurkite stili ų šiuolaikinei bibliotekininkei, atitinkantį nūdienos tendencijas. Kviečiami dalyvauti mados tinklaraščių autorius ir visus, neabejingus estetikai, madai ir grožiui. Būkite išradingi, linksmi, rimti, santūrūs, ekstravagantiški ar prabangūs...

Savo piešinius, eskizus ar fotografijas siųskite el.paštu facebookas@kvb.lt arba atneškite juos į Kauno apskrities viešosios bibliotekos registratūrą(Radastų g. 2, II a.) iki spalio 30 dienos.
Jūsų darbai bus eksponuojami Kauno apskrities viešosios bibliotekos socialinio tinklalapio „Facebook“ puslapyje. Nugalėtojai bus apdovanoti rėmėjų „Replique Boutique“, vintažinių drabužių krautuvėlės „Komoda“ ir „Linos Ūkio“ prizais.


Taip?

Nuotrauka "Komodos"
 O gal taip?...
Nuotrauka "Komodos"

m?..

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą